Sizin İçin Buradayız
Kampanyalarımız
Yapı Kredi POS

Sektörel Kampanyalar

Sektörel Kampanyalar
Otomotiv Sektör Kampanyası
Otomotiv Sektör Kampanyası
Otomotiv ve satış sonrası hizmet sektörlerindeki World Üye İşyerlerimizde +3 taksit imkanı sunuyoruz.

Kampanya 30 Nisan 2014 tarihine kadar kampanyaya dahil olan World Üye İşyerleri'ndeki alışverişler için geçerlidir. Bu işlemler POS'un Vadaa menüsünden yapılır. Yapı Kredi Bankası kampanyayı değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. 444 0 448'i arayabilirsiniz.

Ve Vadaa modayı yarattı.
Ve Vadaa modayı yarattı.
Giyim, ayakkabı, kozmetik, optik, saat, kuyum ve aksesuar sektöründeki işyerlerimize World'e özel +3 taksit veya 2 ay erteleme imkanı sunuyoruz.
 • Worldcard'ı WorldPOS cihazından geçiriniz. (Müşterinin Worldcard'ı çipli ise kartı POS'taki yuvaya takınız.)
 • Karşınıza gelecek "İşlemler" menüsünden "Joker Vadaa" bölümüne girdiğinizde aşağıdaki ekranları görebilirsiniz.
  Joker Vadaa Sorgula
  Joker Vadaa Kullanımı
 • İşlemi gerçekleştirmek için Joker Vadaa Kullanımı adımına girilir. İlk adımda görünen "Taksit Atlatma" seçilir.
 • "İşlem Tutarı" ve "Taksit Sayısı" girilerek işlem tamamlanır.

POS üzerinden Kişiye Özel İşlem Menüsü veya Joker Vadaa menüsünden EK TAKSİT seçilerek uygulanacaktır.

Örneğin;

 • 50 TL'lik bir alışverişte, mağazada 3 taksit yapılabiliyorsa ve kart hamili kasa görevlisine +3 taksit uygulamasından faydalanma istediğini belirtir ise POS'dan Kişiye Özel İşlem Menüsü veya Joker Vadaa Menüsünden Ek Taksit seçilecektir.
 • Kart hamiline bu satış 6 taksit olarak yansıyacaktır.
 • +3 taksitin Yapı Kredi Bankası tarafından verildiği kart hamilinin slibinde gösterilecektir.
 • Kampanyada ilave taksitlerle birlikte en fazla 12 taksit uygulanabilmektedir. Böylelikle, 2-9 arası taksitlerde +3 taksit, 10 taksite ise +2 taksit, 11 taksite +1 taksit verilmektedir.

Kampanya, belirtilen sektörlerde World Üye İşyerleri'nde yapılan taksitli işlemlerde geçerlidir. Yukarıda belirtilen ilgili POS adımları takip edilmediğinde artı taksit ve taksit erteleme yansımaz. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, vade farklı satış işlemleri ve nakit çekim ile yapılan harcamalar dahil değildir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kampanyadan faydalanmak için kasadaki görevliye bilgi verilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm kampanyaları görmek için tıklayınız.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.