Sizin İçin Buradayız
Kampanyalarımız
Yapı Kredi POS

Sektörel Kampanyalar

Sektörel Kampanyalar
Moda Tekstil Sektör Kampanyası
Moda Tekstil Sektör Kampanyası
Kampanyamızda giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza, optik, aksesuar, kozmetik sektörlerinde 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan kart hamillerine +3 taksit imkanına sunuyoruz. Kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar kampanyaya dahil olan World Üye İşyerleri'ndeki alışverişler için geçerlidir. Bu işlemler POS'un Vadaa menüsünden yapılır. Yapı Kredi Bankası kampanyayı değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. 444 0 448'i arayabilirsiniz.
Otomotiv Sektör Kampanyası
Otomotiv Sektör Kampanyası
Otomotiv ve satış sonrası hizmet sektörlerindeki World Üye İşyerlerimizde +3 taksit imkanı sunuyoruz. Kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar kampanyaya dahil olan World Üye İşyerleri'ndeki alışverişler için geçerlidir. Bu işlemler POS'un Vadaa menüsünden yapılır. Yapı Kredi Bankası kampanyayı değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. 444 0 448'i arayabilirsiniz.
Otomotiv Sektör Kampanyası
Isıtma Soğutma Sektör Kampanyası
Isıtma Soğutma sektörlerindeki World Üye İşyerlerimizde +3 taksit imkanı sunuyoruz. Kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar kampanyaya dahil olan World Üye İşyerleri'ndeki alışverişler için geçerlidir. Bu işlemler POS'un Vadaa menüsünden yapılır. Yapı Kredi Bankası kampanyayı değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar. 444 0 448'i arayabilirsiniz.
Tüm kampanyaları görmek için tıklayınız.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.