Sizin İçin Buradayız
Ödeme Çözümlerimiz
Yapı Kredi POS

BKM Express

BKM Express

Bankalararası Kart Merkezi'nin Türkiye'de sunduğu Express kart sahiplerinin, internet üzerinden hızlı alışveriş yapmasını sağlayan ve Sanal POS kullanan e-ticaret sitelerinin işlem yükünü hafifleten bir ödeme aracıdır.

Kullanıcıların sisteme dahil olmak için kredi kartı, banka kartı ve sanal kart bilgilerini sadece bir kez bkmexpress.com.tr'ye tanımlayarak üye olmaları yeterlidir. Kullanıcıların sisteme nasıl kayıt olacağı ile ilgili detaylı bilgiye http://www.worldcard.com.tr/worldu-taniyin/world-ile-guvenli-alisveris/default.aspx#bkm-Express adresinden ulaşılabilir.

Express'e üye olan işyerleri ise kullanıcılara daha güvenli bir alışveriş platformu sunarak, kart hamillerinin kişisel bilgilerini sisteminde tutmak ve güvenliğini sağlamak gibi operasyonel yüklerinden kurtulurlar.

E - ticaret sitenizde kart kabul eden bir işyeri olarak, siz de Express işyeri olabilir, daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Express işyeri Sistemine Nasıl Kayıt Olunur?

  • Express işyeri olmak isteyen işyerlerinin https://www.bkmexpress.com.tr sitesinde yer alan "İşyerleri" bölümü altındaki başvuru formunu doldurmaları gerekir.
  • Ardından size iletilen sözleşmenin imzalanmasının ardından kurulum için gerekli belge ve dokümanlar tarafınıza iletilecektir.

Detaylı bilgi için http://bkmexpress.com.tr/

BKM Express kampanyaları için tıklayınız.