Sizin İçin Buradayız
Ödeme Çözümlerimiz
Yapı Kredi POS

Mobil POS

Mobil POS

Sahada yoğun satış yapan firmalar için geliştirilmiş POS ürünüdür. Turkcell hat ile GSM veya GPRS ağı üzerinden çalışan Mobil POS rahatlıkla heryere taşınabilir özelliktedir. Her terminal için üye işyerlerine Yapı Kredi sahipliğinde bağlantı ayarları yapılmış GSM hattı verilmektedir. Seyyar olarak taşınabilen POS özelliği ile Mobil POS ile şirket dışında müşterilere hizmet verilebilmektedir.

Yapı Kredi'nin firmaların hizmetine sunduğu GSM POS'un sağladığı diğer fırsatlar ise şunlar:

  • Gezici terminaller ile World üye işyerlerine World platformunun tüm avantajları sağlanmaktadır.
  • Cihaz üzerinden kayıp -çalıntı kartlarla işlem yapılmadığından işyerleri kötü kullanımlara karşı korunabiliyor.
  • Telefon hattında sorun bulunan veya yetersiz telefon hattı bulunan işyerleri kolaylıkla kullanabiliyor.
  • Turkcell Ekip Mobil servisi sayesinde saha elemanlarının nerede olduklarını internet üzerindeki haritadan takip edebiliyor.
  • GPRS POS sayesinde birkaç bin işlem gerçekleştiren işyerleri için, yüksek işlem adedinde bile düşük telefon masrafı sağlanıyor.

Fiyatlama Bilgileri

Turkcell'e ait olan SIM kart ile çalışan Mobil POS'un kullanım bedeli Turkcell tarafından belirlenen ve mobil telefonlardan daha ucuz olan bir tarife üzerinden hesaplanmaktadır. Belirlenen tarife telefon hatları üzerinden yapılan POS işlemlerinden daha ucuza gelmektedir.

İşyerlerimizin SIM kart açtırma ve fatura takibi yapma gibi operasyonel işlemlerle uğraşmasına gerek bulunmamaktadır. SIM kart banka tarafından üye işyerine verilmekte olup, aylık hat kullanım bedeli banka tarafından tahsil edilmektedir.

Nasıl başvurulur?

Yapı Kredi POS için istenen belgeler ile en yakın Yapı Kredi şubesine başvurmanız yeterlidir.

Sim kartın açılması için ise size verilen "Promosyon yazısını" doldurarak Turkcell Abone Merkezlerine (TAM) gerekli evraklarla başvurulması gerekmektedir. Detaylı bilgi için Turkcell yardım hattı 444 0 532 dir.

Sim kartın GPRS Tanımları nasıl yapılır?

Terminalde GPRS alt yapısının kullanılması için müşteri tarafından TAM lar aracılığı ile aktif hale getirilen sim kartların, GPRS tanımlarının yapılması gerekmektedir. Bunun için Üye İşyeri Müşteri Hizmetlerimize,

Firma Ticari Ünvanı :
Firma Yetkilisi :
Firma Adres :
Üye İşyeri No / Terminal No / Sim Kart Numarası:

Bilgilerini vererek başvuruda bulunabilirsiniz.