Sizin İçin Buradayız
Ödeme Çözümlerimiz
Yapı Kredi POS

Sektör ve Segmentlere Yönelik Çözümler

Sektör ve Segmentlere Yönelik Çözümler

Ortak POS

Anlaşmalı diğer bankalar ile ortak olarak kullanılanPOSuygulamasıdır. POS üzerinde menüden Yapı kredi Bankası seçilerek işlem yapılmaktadır.

Bahşiş POS

Tüm POS türleri için uygulanabilecek bir uygulamadır. Bahşiş sistemi ile çalışan Üye işyerlerine yönelik hazırlanmıştır. Üye İşyeri terminaline tanım yapılarak kullanıma açılmaktadır. Satış işlemi ile bahşiş ödemesinin kredi kartından yapılmasını sağlamaktadır.

Kasa sayısı fazla olan iş yerlerimizde, kasa ile POS entegrasyonu kurarak kasadan POS terminaline işlem bilgilerinin gönderilmesi sağlanmaktadır. Kasada tutarın POS terminaline otomatik yansıması ile işlem tutarını ayrıca yazmadan ödeme alabilirsiniz.

Bu sayede kasa tarafında kartlı işlem adet ve tutar bilgilerini kaydedilmesine imkan sağlar.

Trio temel olarak alıcı ve satıcının ticari işletmeler olduğu mal alışverişlerinde kullanılmak üzere tamamen esnek vade yapısı ile çalışabilen,tüm işlemlerin hesap üzerinden gerçekleştirildiği, kartın ise sadece işlem, provizyon oluşması ve Yapı Kredi POS sistemi altyapısından fayda sağlamak adına araç olarak kullanıldığı tahsilat sistemidir. Kart hamili açısından bire bir çek, senet’in yerini tutan modern bir ödeme aracıdır.

Döviz POS özellikle Internatİonal kartlar ile işlem yapan Üye işyerleri için geliştirilmiş uygulamadır. POS üzerinde international kart ile satış yapıldığında işlemin hangi döviz cinsinden yapıalcağı sorularak işlemler yapılmaktadır.

Veteriner, diş hekimi, özel muayenesi olan doktorların kullanması için hazırlanmış özel POS uygulamasıdır. POS üzerindeki yazılım ile POS'tan alınan slipler fatura olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca kredi kartı ile yapılan satış işlemlerinde stopaj uygulamasının alınması sağlanmaktadır.

Müşterilerinizin uçak, tren ve gemi seyhatlerinde ya da online bağlantınız olmayan durumlarda yapacakları alışverişleri kredi kartları ile ödeyebilmeleri için hazırlanmış üründür.

Engelsiz Bankacılık kapsamında Türkiye ve dünya da ilk olma özelliğini taşıyan görme engelliler için sesli POS ses ünitesi ekli POS cihazıdır. İşlem adımlarını sesli ileterek görme engelli vatandaşlarımıza yardımcı olup işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlar.