Sizin İçin Buradayız
Yapı Kredi POS

%100 onaylı kredi ile önce al sonra böl!

1 Şubat 2014 itibari ile yürürlüğe giren taksit kısıtlamaları sebebi ile karşılanması güçleşen bireysel ihtiyaçlar için bankamızın sunduğu, peşin alışverişleri 24 aya kadar kredilendiren yeni bir Bireysel İhtiyaç Kredisi: %100 onaylı, düşük faizli ve masrafsız, üstelik gelir belgesi gerekmeden!

Alışveriş Kredisi Nasıl Kullanılır?

  • İşyerinizden 500 TL ve üzeri alışverişini peşin olarak Yapı Kredi kredi kartı ile yapan müşterileriniz, hesap kesim tarihlerinden önce en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek %100 onaylı Alışveriş Kredi’sini çok uygun faizlerle ve masrafsız olarak, üstelik gelir belgesine gerek kalmadan kullanabilirler.
  • Tercih eden müşteriler, Alışveriş Kredisi için en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilir, kredi tutarını Alışveriş Kartı’na yükleterek istedikleri zaman İşyerinizde imza ve şifreye gerek kalmadan dilediklerince kullanabilirler. Üstelik, Yapı Kredi kredi kartı olan müşterilerinizin kredi kartlarındaki kullanılabilir limit bloke edilerek %100 onaylı, Alışveriş Kredisi kullandırılabilinir.

Alışveriş Kredisi Faiz ve Masrafları:

Alışveriş Kredisi uygun faiz oranlarıyla ve dosya masrafsız olarak sunulur.

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Toplam Masraf Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Taksit Tutarı
2.000 TL 12 ay %1,33 0 TL %1,60 %19,15 184 TL
5.000 TL 24 ay %1,33 0 TL %1,60 %19,15 252 TL

Alışveriş Kredi ile ilgili hesaplamalara ulaşmak için tıklayınız.

Alışveriş Kredisi ile İlgili Önemli Bilgiler

  • Sadece Yapı Kredi Üye İşyerleri’nde Yapı Kredi POS’ları üzerinden yapılan 500 TL ve üzeri peşin işlemler, Alışveriş Kredisi ile kredilendirilebilmektedir.
  • Müşterilerin hesap kesim tarihlerinden önce şubeye gidip kredilerini kullanmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerin kullandıkları tutar kadar ve vade süresince kredi kartı limitlerine bloke konulacaktır. Kredi ödemeleri yapıldıkça bloke tutarı kaldırılacak ve Hesap Özet’lerinde bilgi verilecektir.
  • Gün içinde yapılan işlemler dahil olmak üzere, Hesap Kesim Tarihi’ne kadar yapılan tüm peşin işlemler %100 onaylı kredilendirilir.
  • Kredilendirilen işlem için, üye işyerlerinde peşin işlem çalışma koşulları (puan dahil) geçerli olacaktır.
  • Alınan ürünün iade edilmesi durumunda, üye işyerinde standart kredi kartına iade akışı uygulanır. Müşterinin kullandığı krediyi erken kapamak istemesi durumunda, müşterinin Yapı Kredi şubesine başvurması gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin...

Alışveriş Kredisi ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için Yapı Kredi şubelerinizi ziyaret edebilir veya Yapı Kredi Çağrı Merkezi'ni arayarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.