Sizin İçin Buradayız
Önemli Bilgiler
Yapı Kredi POS

Business TLcard

Business TLcard

Banka kartımdan, iş yaşamımı kolaylaştıracak ve yoğun rekabet içerisinde beni daha da ileriye taşıyacak ayrıcalıklar bekliyorum diyorsanız: Business Club

Üstelik Business TLcard'ınızı, yetkilerini belirleyerek, şirket harcamalarınız için dilediğiniz sayıda çalışanınızın kullanımına sunabilirsiniz. Business TLcard'ınız ile, şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda dilerseniz Şirket Programı alabilirsiniz.

Business TLcard ayrıcalıkları için

  • Business TLcard'ınızla yurtiçinde ve yurtdışında VISA Electron ya da Maestro amblemi bulunan her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerin tutarı doğrudan ticari hesabınızdan düşülür.
  • Business TLcard'ınız ile yurtiçinde Yapı Kredi ATM’lerinden günün 24 saati para çekebilir, para yatırabilir ve bakiye inceleyebilirsiniz.
  • Yurt dışında, uluslararası VISA / Plus ya da Cirrus/Maestro sistemlerine bağlı bankalardan ya da ATM'lerden Türkiye'deki ticari hesabınıza anında ulaşabilir ve o ülkenin para biriminde nakit çekebilirsiniz. Ayrıca yurt içindeki diğer bankalara ait tüm otomatik veznelerden (ATM'lerinden) hesabınıza ulaşarak bakiye inceleme ve para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

    Business TLcard'ınız ile yurtiçindeki diğer bankalara ait tüm otomatik veznelerden (ATM'lerinden) yapılan para çekme işlemi için TL komisyon ücreti, bakiye sorgulama işlemi için 0,27 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • Business TLcard'ınıza Esnek Ticari Hesabınızı bağlatarak kredinizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  • Döviz tevdiat ve yatırım hesaplarınıza ulaşarak fon ve döviz alıp satabilirsiniz. Türkiye'de yaygın olan Yapı Kredi ATM’lerini kullanarak hem kendi hesaplarınız arasında hem de üçüncü şahıslara havale yapabilirsiniz.
  • Şirketinize ait elektrik, su, doğalgaz, kablolu TV ve her türlü telefon faturanızı ödeyebilirsiniz.

Business TLcard'ınız ile kurum bünyesindeki kişilerin her biri, kendilerine tanınan yetki seviyelerine göre işlem ya da harcama yapabilir. Para çekme, para yatırma, havale yapma ve bakiye inceleme yetki seçeneklerinden biri/birkaçı ya da hepsi kullanıcılara tanımlanabilir. Bu seçenekler, kart kullanımı başladıktan sonra da dilediğiniz zaman değiştirilebilir.

Business TLcard başvurusu için şirket yetkilinizin en yakındaki Yapı Kredi Şubesi'ne başvurması yeterlidir.

www.tlcard.com.tr