Sizin İçin Buradayız
Önemli Bilgiler
Yapı Kredi POS

TLcard

TLcard

TLcard'ınız ile vadesiz hesabınızdan para çekebilir, alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

TLcard'ınız, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu vb. işyerinde para yerine geçer. TLcard'ınız ile VISA Electron ya da Maestro amblemini gördüğünüz tüm işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. TLcard'ınız ile tüm dünyada VISA/Plus ya da Maestro/Cirrus amblemli ATM'lerden günün her saati para çekebilirsiniz.

TLcard'ınız ile puan kazanabilirsiniz.

TLcard'ınız ile World Üye İşyerleri yapacağınız alışverişlerden ve Yapı Kredi ATM’lerinden yapacağınız bankacılık işlemlerinden puan kazanırsınız.

Kazandığınız puanları, TLcard'ınız veya varsa Yapı Kredi kredi
kartınız ile 200.000'e yakın World Üye İşyeri'nde para yerine
kullanabilirsiniz.

TLcard'ınız ile:

  • Para çekebilir,
  • Para ya da çek yatırabilir,
  • Hesaplarınız arasında ya da bir başkasının hesabına havale yapabilir,
  • Elektrik, su, doğalgaz, kablolu TV, telefon ve Turkcell hatlı cep telefonu faturalarınızı ödeyebilir,
  • Bakiye bilgilerinizi inceleyebilirsiniz.

TLcard'ınız ile yurt içindeki diğer bankalara ait tüm otomatik veznelerden (ATM'lerinden) hesabınıza ulaşarak bakiye inceleme ve para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TLcard'ınız ile yurt içindeki diğer bankalara ait tüm ATM’lerden yapılan para çekme işlemi için, tutar 0 - 399 TL arasında ise 5 TL, 400 TL ve üzerinde ise tutarın %1,25’i kadar komisyon ücreti; bakiye sorgulama işlemi için 1 TL işlem ücreti alınmaktadır.

Yurt dışında, ATM'lerden para çekilmesi durumunda her işlem için 3 USD işlem ücreti alınmaktadır. Avrupa'da 16 ülkede 15.000'i aşkın Unicredit ATM'sinden ise ücret ödemeden para çekebilirsiniz.

Kimlik belgenizle birlikte en yakın Yapı Kredi Şubesi'ne giderek Müşteri Temsilcilerimiz aracılığıyla TLcard başvurunuzu yapabilirsiniz. TLcard'ınız ile ilgili sorularınız için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

www.tlcard.com.tr