Sizin İçin Buradayız
Önemli Bilgiler
Yapı Kredi POS

Play TLcard

Play TLcard

26 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

Play TLcard'ın ile vadesiz hesabından para çekebilir, alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin!

Play TLcard'ın ile vadesiz hesabından para çekebilir, alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin! Play TLcard'ın, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu vb. işyerinde para yerine geçer. Play TLcard'ın ile VISA ya da Maestro amblemini gördüğün tüm işyerlerinde alışveriş yapabilirsin.

Play TLcard'ınla yaptığın alışverişin tutarı, Play TLcard'ının bağlı olduğu vadesiz hesabının bakiyesinden düşer. Ayrıca Play TLcard'ın ile World Üye İşyerleri'nden yaptığın alışverişlerden puan kazanırsın.

Play TLcard'ın ile World Üye İşyerleri'nden yaptığın alışverişlerden puan kazanırsın.

Play TLcard'ın ile World Üye İşyerleri'nden yapacağın alışverişlerden ve Yapı Kredi ATM'lerinden yapacağın bankacılık işlemlerinden puan kazanırsın. Kazandığın puanları, Play TLcard'ın ile 200.000'e yakın World Üye İşyeri'nde para yerine kullanabilirsin.

Play TLcard'ın ile:

  • Para çekebilir,
  • Para ya da çek yatırabilir,
  • Hesaplarınız arasında ya da bir başkasının hesabına havale yapabilir,
  • Elektrik, su, doğalgaz, kablolu TV, telefon ve Turkcell hatlı cep telefonu faturalarını ödeyebilir,
  • Bakiye bilgilerini inceleyebilirsin.

Play TLcard'ın ile yurt içinde diğer bankalara ait tüm ATM'lerden bakiyeni öğrenebilir veya para çekebilirsin.

Ayrıca, Play TLcard'ın ile dünyanın her yerinde, Plus veya Cirrus/Maestro amblemlerini gördüğün tüm ATM'lerden para çekebilirsin.

Play TLcard'ın ile yurt içindeki diğer bankalara ait tüm otomatik veznelerden (ATM'lerinden) yapılan para çekme işlemi için 5 TL komisyon ücreti, bakiye sorgulama işlemi için 1 TL işlem ücreti alınmaktadır.

Yurt dışında, ATM'lerden para çekilmesi durumunda her işlem için 3 USD işlem ücreti alınmaktadır. Play TLcard'ın ile Avrupa'da 18 ülkede Unicredit'in 15.000'i aşkın ATM'sinden ücret ödemeden para çekebilirsin.

26 yaşından küçük ve öğrenci isen, kimlik belgen ve öğrenci belgenin fotokopisi ile birlikte en yakın Yapı Kredi şubesine giderek Müşteri Temsilcilerimiz araclığıyla Play TLcard başvurunu yapabilirsin.

Play TLcard'ın ile ilgili soruların için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsin.

www.tlcard.com.tr