Sizin İçin Buradayız
Önemli Bilgiler
Yapı Kredi POS

World Gold Kart

World Gold Kart

Seyahatlerinizden alışverişlerinize, iş yaşamınızdan sosyal hayatınıza tüm tercihlerinizde size özel fırsatlar ve öncelikler sunan World Gold kart sizin imzanızdır. World Gold ile gittiğiniz her yerde, yaptığınız her harcamada size özel ayrıcalıklardan yararlanabilir, yaşam kalitenizi ve rahatınızı hep bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Size özel fırsatlar Gold Kart'ta

Tıbbi danışma hattından, PC asistanslığa, Sosyal Etkinlik Hizmetleri'nden acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak Gold Kart'ın sunduğu ayrıcalıklı Yapı Kredi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca, World'ünüzle yaptığınız alışverişleriniz, Alışveriş Güvencesi kapsamındadır.

Yapı Kredi Shuttle ile havaalanı transferlerinizde konforlu araçlar ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Gold'un size sunduğu özel hizmetler hayatınızı kolaylaştıracak.

Yapı Kredi Concierge

Yapı Kredi Concierge, seyahat, restoran bilgileri, kültürel aktiviteler ve daha birçok konu hakkında ihtiyacınız olan bilgi ve organizasyonu sağlıyor.

Alışveriş Güvencesi

World'ünüzle yaptığınız alışverişleriniz, Alışveriş Güvencesi kapsamındadır. Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizin çalınma ve hasar görme durumunda sigorta güvencesinden yararlanabilirsiniz. Sizinle birlikte ek kart kullanıcılarınız da bu güvenceden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Alışveriş Güvencesi Kapsamında Bulunmayanlar:

  • Kayıp eşyalar/mallar,
  • Satın alınan malın kayıp, hırsızlık veya zarara karşı korunması için gerekli tedbirlerin alınmaması ve özen gösterilmemesi,
  • Hasarlı/bozuk olarak satın alınan mallar,
  • Şahıslar veya bir şahıs tarafından kanuna aykırı bir davranışta bulunulduğuna dair kanıtın olmadığı durumlarda satın alınan malın açıklanamayan bir şekilde ortadan yok olması sigorta kapsamında değildir.

Yapı Kredi Asistans Hizmetleri

Tıbbi danışma hattından, PC asistanslığa, Sosyal Etkinlik Hizmetleri'nden acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak Gold'un sunduğu ayrıcalıklı Yapı Kredi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.