Sizin İçin Buradayız
Üye İşyeri Hizmetleri
Yapı Kredi POS

Yazarkasa POS'a Yapı Kredi Uygulamasını Nasıl Yükletirim?

Yazarkasa POS'a Yapı Kredi Uygulamasını Nasıl Yükletirim?

Yazarkasa POS cihazlarına Yapı Kredi uygulamalarının yükletme taleplerinizde size daha iyi yardımcı olabilmemiz için size en uygun olan seçeneği seçiniz.

Yeni Nesil yazarkasa POS cihazınızı teslim aldıysanız cihazınıza Yapı Kredi uygulamasını yükletmeniz çok kolay!

Yapı Kredi Uygulaması yükletmek için aşağıdaki 3 kanaldan birini seçerek başvurunuzu bize ulaştırabilirsiniz.

1. Hemen Başvur!

Üye İşyeri Numarası:
Yetkili Kişi Cep Telefonu:
Marka:* Ayrıntılı bilgi için ilgili kampanya sekmelerimizi inceleyebilirsiniz.
** Çalışma koşullarınız aynı kalacaktır.

2. Müşteri Temsilcilerimizi Arayarak

444 0 448 arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla talebinizi iletebilirsiniz. Marka, üye işyeri numarası ve Mali ID (Seri No) bilgileri istenecektir. Mali ID (Seri No) bilgisi BEKO ve Ingenico marka yazarkasa POS cihazları için zorunlu bilgidir. Bu nedenle BEKO yazarkasa POS cihazınızın 12 haneli, Ingenico yazarkasa POS cihazınızın 16 haneli seri numarasını (Mali ID) bildiğinizden emin olunuz.

3. Şubelerimize Gelerek

Şubelerimize geldiğiniz takdirde de marka, üye işyeri numarası ve cihazınızın seri numarası üzerinden talepleriniz alınacaktır. Mali ID (Seri No) bilgisi BEKO ve Ingenico marka yazarkasa POS cihazları için zorunlu bilgidir. Bu nedenle BEKO yazarkasa POS cihazınızın 12 haneli, Ingenico yazarkasa POS cihazınızın 16 haneli seri numarasını (Mali ID) bildiğinizden emin olunuz.

Satın almak istediğiniz yazarkasa POS markasına henüz karar vermediyseniz ve bilgilendirilmek istiyorsanız satış yapan firma kanalları üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Beko YazarkasaPos cihazını tüm Arçelik ve Beko bayilerinden, Vera Delta yazarkasa POS cihazını Vera Delta bayilerinden, Profilo yazarkasa POS cihazını 444 0 776'yı arayarak, Hugin yazarkasa POS cihazınızı 444 85 85'i arayarak, Ingenico yazarkasa POS cihazınızı 0 850 250 40 30'u arayarak veya PAVO bayilerinden temin edebilirsiniz.

Ayrıca Yeni Nesil yazarkasa POS cihazınızı satın alırken uygun oranlı yazarkasa POS kredisinden veya 9 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Üye İşyeri olarak yazarkasa POS satın alımlarında uygun oranlı yazarkasa POS kredisinden veya 9 aya varan taksit imkanlarından ve size özel diğer fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız sizleri en yakın şubemize bekliyoruz.