Sizin İçin Buradayız
Önemli Bilgiler
Yapı Kredi POS

Fenerbahçe World

Fenerbahçe World

Fenerbahçe Worldcard'ınız, hem Fenerbahçe Worldcard Programının sunduğu imkan ve ayrıcalıklardan hem de 250.000'e yakın World Üye İşyeri'nde taksit ve Worldpuan gibi World dünyasının sınırsız hizmetlerinden doyasıya yararlanmanızı sağlar.

Fenerbahçe Worldcard'ınızla sahip olduğunuz World Dünyası'nın fırsatlarına ek olarak, talep ettiğiniz kulüp üyeliğine bağlı kazandığınız pek çok Fenerbahçe Program imkanı da bulunmaktadır. Gönül verdiğiniz Fenerbahçe Spor Kulübü'ne yönelik belirtilen bu hizmetler Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından sunulmaktadır.

Fenerbahçe Worldcard aldığınızda kartınıza yansıyacak Taraftar Bağış Bedeli'nin tamamı Kulübünüze katkı olarak aktarılacaktır. Ayrıca Fenerbahçe Worldcard'ınızı kullandıkça, kullanım tutarınızın bir kısmı da Kulübünüze katkı olarak yansıyacaktır.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunan Yapı Kredi World Lounge'dan Fenerbahçe Worldcard sahipleri ve misafirleri 25 TL karşılığında yararlanabilirler. 6 yaş altı çocuklar ise ücretsiz faydalanabilirler.

Ayrıca Fenerbahçe Worldcard'ınızla yaptığınız alışverişleriniz, Alışveriş Güvencesi kapsamındadır. Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizin çalınma ve hasar görme durumunda sigorta güvencesinden yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamıyla ilgili detaylı bilgi için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

Fenerbahçe Worldcard Taraftar Bağış Bedeli: 35 TL

Bağış Yenileme Bedeli: 35 TL

 • Fenerium Mağazaları'nda %5 indirim imkanı
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ne giriş imkanı (Rezervasyon şartı aranmaktadır.)

Fenerbahçe World Gold Taraftar Bağış Bedeli: 100 TL

Bağış Yenileme Bedeli: 50 TL

 • Fenerium Mağazaları'nda %10 indirim imkanı
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ne giriş imkanı (Rezervasyon şartı aranmaktadır.)
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'nde fitness salonu ve havuz üyeliklerinde %10 indirim imkanı

Fenerbahçe World Platinum Taraftar Bağış Bedeli: 350 TL

Bağış Yenileme Bedeli: 150 TL

 • Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda oynanan tüm Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet satın alma imkanı (***)
 • Fenerbahçe Kart’ın Sosyal Medya hesapları üzerinden çeşitli hediyeler kazanma imkanı
 • Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara Tesisleri’nde özel indirim imkanı
 • Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde özel indirim imkanı
 • Fenerbahçe Ülker’in, Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynadığı tüm Beko Basketbol Ligi ve Euroleague maçları için öncelikli bilet satın alma imkanı (Fenerbahçe Kart Sahipleri için öncelikli biletlerin satış tarihini; FB TV, www.fenerbahce.org, www.ulkersportsarena.com ve Biletix’ten öğrenebilirsiniz.)
 • Deplasman maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Loca 1. katında izleme imkanı (Rezervasyon şartı aranmakta olup, Fenerbahçe Spor Kulübü bu uygulamayı değiştirme, erteleme ya da iptal etme hakkına sahiptir.)
 • ad.soyad@fenerbahce.com.tr uzantılı e-posta adresine ücretsiz sahip olma imkanı (Aktif olmayan kartlara ait mail adresleri otomatik olarak kapatılmaktadır.)
 • Anlaşmalı üye işyerlerinde indirim imkanı
 • Özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkanı (Üye işyeri tarafından yapılan kampanyalar, www.fenerbahce.com.tr sitesinde duyurulmaktadır.)
 • Özel organizasyonlara katılma imkanı

Fenerbahçe Worldcard, Fenerbahçe World Gold ve Fenerbahçe World Platinum kartların kendi aralarında geçiş olması durumlarında yansıtılacak taraftar bağış bedeli farkı/ücretleri için tıklayınız.

** Öncelikli bilet alma hakkı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda oynanacak Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarını kapsamaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü öncelikli bilet adetlerini değiştirme hakkına sahip olup, öncelikli biletler genel satışa sunulmadan önce Fenerbahçe Kart sahipleri için belirlenen tarihlerde alınabilecektir. Fenerbahçe Kart Sahipleri için öncelikli biletlerin satış tarihini; FB TV, resmi internet sitelerimiz ve Biletix’ten öğrenebilirsiniz. Biletix'ten bilet alımı sırasında Fenerbahçe Kart şifrenizi bilmiyorsanız, hatırlatma için www.biletix.com.tr sitesinden bilgi alabilirsiniz.

NOT: Taraftar kart özelliklerinden yararlanılabilmesi için Fenerbahçe Kart ücretinin tahsil edilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde Fenerbahçe Kart özelliklerinden yararlanılmaz.

Fenerbahçe Worldcard Parolu kart özelliği taşımaktadır. Paro Programı hakkında geçerli ve güncel bilgiler ile programın Fenerbahçe Worldcard için geçerli olan özel koşullarını www.paro.com.tr ve 444 72 76 Paro Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.