Sizin İçin Buradayız
Önemli Bilgiler
Yapı Kredi POS

World Business Kart

World Business Kart

World Business kart ile tüm harcamalarınızda size özel ayrıcalıklardan yararlanırken iş hayatınızı kolaylaştıracak ve yoğun rekabet içinde şirketinizi bir adım öne geçirecek en mükemmel çözümlere sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

World'ünüz ile World sistemine dahil üye işyerlerinde taksit ve Worldpuan ayrıcalıklarından yararlanır; topladığınız Worldpuanları, World Üye İşyerleri'nde yaptığınız alışverişlerde nakit yerine kullanabilirsiniz.

Business üyesi olarak iş seyahatlerinizden mal alımlarınıza, ödemelerinizden bankacılık işlemlerinize, iş hayatınız içerisindeki bir çok alanda şirketinize özel öncelik ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Business başvurusu için şirket yetkilinizin en yakındaki Yapı Kredi Şubesine başvurması yeterlidir.

Business altında şirketlerin farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış üç program bulunmaktadır:

Şirket Programı

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin yönetici ve çalışanları için tasarlanmış, concierge ve asistans hizmetleriyle öne çıkan bir programdır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

KOBİ Programı

KOBİ'ler için tasarlanmıştır, concierge ve asistans hizmetleri sunar.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Corporate Programı

Yerli veya çok uluslu, büyük ölçekli şirketlerin yönetici ve çalışanları için tasarlanmıştır. Dünyanın neresinde olursanız olun, World'ünüz kaybolduğunda veya çalındığında Acil Kart Yenileme, Acil Nakit Sağlama ve Acil Mesaj Gönderme hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanırsınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız.